Psi k osvojení

Máte-li zájem o pejska z našeho útulku, kontaktujte nás na tel. čísle 723 598 853 nebo emailu ufrantiska2011@gmail.com. Rádi Vám poskytneme více informací a případně domluvíme termín osobní návštěvy, během které pejska nejlépe poznáte.

Axík

Axík je čtyřletý bíglí kluk, temperamentní, hravý, veselý a samozřejmě patřičně žravý… prostě pes, se kterým se nebudete nikdy nudit. Vhodný ke sportovně založeným lidem, rodinný společník, který ocení vycházky do přírody, treky, prostě každou psinu. 😊 Po vasektomii bude připraven odejít do nového domova.

Artemis

Artemis je 4 letá fena argentinské dogy, která neměla jednoduchý psí život. Po půl roce intenzivní péče se z ní ale “vyloupla” Sněhurka. Bílá jemná dáma, která sice na první pohled “pouští hrůzu”, ale uvnitř je to neskutečný dobrák s něžným srdcem a velký mazel. Potřebuje klidné, jemné a zkušené zacházení, hypoalergenní stravu, péči o kůži a srst, a samozřejmě zvykací návštěvu. Bude skvělým a milujícím parťákem zkušenému pejskaři. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové Briarga Photography.

Kevin

Kevin je 15letý labrador zlaté barvy, o kterého se majitelka již nemůže starat vzhledem k vysokému věku a zdravotním problémům. Kevin je čistotný a vychovaný pes, který má ale občas “svoji hlavu”. Líbilo by se mu v domku se zahradou. Nevhodný do rodiny s dětmi. 

Virtuální adopce

Kolín a Kolbová Petra a Střelecká Marcela, Závodí – Frenštát pod Radhoštěm

Matýsek

Konečně více jak po roce péče v útulku můžeme začít hledat nový domov pro Matýska, staršího zdravého labradořího gentlemana ve věku cca 11 let. Matýsek je velice hodný, mírný pes, který má rád své rituály, kratší vycházky, plnou misku, teplý pelíšek a plyšové hračky. Moc rád by ještě odjel do svého domova.

Denny

Denny je cca 5 ti letý kříženec bulla, střední až menší velikosti. Neměl hezký život a kvalitní stravu, což se podepsalo i na jeho zdravotní stránce. Nicméně se neustále zlepšuje po fyzické i psychické stránce, neuvěřitelně se raduje ze života a objevování světa, které mu bylo doposud odepřeno. Denny si potřebuje na budoucího páníčka zvyknout a měl by to být určitě zkušený pejskař, ideálně se znalostí bull plemen.

Rocky

Rocky je odhadem 10 ti letý rotvajler, nalezený během zimy ve velmi zanedbaném a žalostném stavu. Vyloupl se z něj krásný pes, sice vyššího věku, ale stále v kondici, s chutí do života, příjemného temperamentu a neuvěřitelný mazel. Moc mu přejeme hezký a láskyplný domov!

Virtuální adopce

Tereza Pechová, Formelová Kamila,DiS.

Mike

Mike je cca 5 letý kříženec am. pitbulteriéra, kastrovaný. Mika provází neveselá minulost a ztráta levého oka, ale na lidi přesto nezahořknul. Po počáteční opatrnosti a odtažitosti se z něj vyklubal bezva atletický zdravý společník se sportovním duchem a veselou, hravou povahou. Prostě je pro každou “psinu” 🙂 Je vhodný pro aktivního člověka, zkušeného a zodpovědného pejskaře, ideálně se znalostmi bull plemen. Není vhodný k ostatním psům a domácím zvířatům. Seznamovací návštěva nutná.

Richi

Asi 7 letý pes, kastrovaný. Učedník od kouzelníka Houdiniho. Umí otevírat dveře, okna a objevit nové možnosti úniku je pro něj zábavnou hrou. Je proto důležité, krom pohybu, zaměstnat i jeho hlavu. Jinak je to takový psí „lázeňský povaleč“ – miluje teplo a pohodlí, což z něj činí ideální doplněk na jakýkoliv gauč. Je mazlivý, kontaktní, netahá na vodítku a rád se učí. Pouze pro zkušeného a zodpovědného chovatele s důkladně zabezpečeným pozemkem. Ne k jiným psům a domácím zvířatům. Feny toleruje.

Gina

Pravděpodobně matka Blondýny, se kterou přišla společně do útulku. Věk odhadujeme na 10 let, po kastraci. Je velmi inteligentní, s velkou vazbou na svého člověka, kterého potěší zvládáním základních povelů, klidnou chůzí na vodítku, učenlivostí. Gina je velmi kontaktní a mazlivá. Pokud hledáte společníka na celý den, je pro vás Gina “jako dělaná”. Opět vyžaduje zkušeného majitele a dobře zabezpečený pozemek.

Bertík

Hledáme nový domov pro 11 letého Bertíka, středně velkého zdravého křížence, pravděpodobně knírače. Bertík je aktivní a společenský pejsek, který miluje kontakt s lidmi a vycházky. Ocenil by život se seniorem v domečku se zahrádkou, na což byl doteď zvyklý, a který bude mít čas na společné vycházky a drbání. Děkujeme Markétě Zýka Hojkové za krásné fotky!

Přejít na začátek