Psi k osvojení

Máte-li zájem o pejska z našeho útulku, kontaktujte nás na tel. čísle 723 598 853 nebo emailu ufrantiska2011@gmail.com. Rádi Vám poskytneme více informací a případně domluvíme termín osobní návštěvy, během které pejska nejlépe poznáte.

Bulík

Hledáme domov Bulíčkovi, malému cca 2 letému pejskovi kříženci, odebraného s celou smečkou z nevhodných podmínek. Bulík udělal obrovský pokrok v socializaci, ale stále jeho budoucího majitele čeká hodně práce a trpělivosti. Odměnou mu bude úžasný a věrný kamarád. Vhodný k aktivnímu důchodci nebo lidem pracující z domova a mající zkušenosti se psy. Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Ferda

Hledáme domov Ferdovi, malému a mladému pejskovi, kříženci zřejmě jezevčíka a pinče. Ferda je malý, sebevědomý a veselý kříženec, který nemá ale úplně jednoduchou povahu a vyžaduje pouze zkušeného majitele, pejskaře, ideálně milovníka jezevčíků. 🙂 Není vhodný do rodiny s dětmi! A protože nemá pořádný kožíšek, tak rozhodně do domu (bytu) – do tepla. 🙂

Jack

Jack, mladý německý ovčák úředně odebraný z nevhodných podmínek, stále čeká na svojí novou rodinu. Z původních 24kg dnes na 40 kg. Aktivní, hravý, kontaktní, učenlivý – prostě skvělý pes pro aktivní páníčky, jen je potřeba hlídat krmné dávky – má pošramocené zažívání.

Denny

Denny je cca 5 ti letý kříženec bulla, střední až menší velikosti. Neměl hezký život a kvalitní stravu, což se podepsalo i na jeho zdravotní stránce. Nicméně se neustále zlepšuje po fyzické i psychické stránce, neuvěřitelně se raduje ze života a objevování světa, které mu bylo doposud odepřeno. Denny si potřebuje na budoucího páníčka zvyknout a měl by to být určitě zkušený pejskař, ideálně se znalostí bull plemen.

Virtuální majitelé

Bohdana Kollerová

Mike

Mike je cca 5 letý kříženec am. pitbulteriéra, kastrovaný. Mika provází neveselá minulost a ztráta levého oka, ale na lidi přesto nezahořknul. Po počáteční opatrnosti a odtažitosti se z něj vyklubal bezva atletický zdravý společník se sportovním duchem a veselou, hravou povahou. Prostě je pro každou „psinu“. 🙂 Je vhodný pro aktivního člověka, zkušeného a zodpovědného pejskaře, ideálně se znalostmi bull plemen. Není vhodný k ostatním psům a domácím zvířatům. Seznamovací návštěva nutná.

Virtuální majitelé

Jana Magyarová, Kateřina Fialová

Přejít nahoru