Psi k osvojení

Máte-li zájem o pejska z našeho útulku, kontaktujte nás na tel. čísle 723 598 853 nebo emailu ufrantiska2011@gmail.com. Rádi Vám poskytneme více informací a případně domluvíme termín osobní návštěvy, během které pejska nejlépe poznáte.

Roko

Roko, krásný rhod. ridgeback nabral, zesílil a brzy bude připraven odejít do adopce. Pro ilustraci foto stav po úředním odebrání majiteli.

Bobík

Bobík je 9 ti letý bíglí kluk. Bíglík s velkým B! Neuvěřitelně vitální, hravý, samozřejmě i patřičně žravý, jak se na pravého bígla sluší a patří…Miluje pohyb, vycházky, společnost. Nemusí psy, s fenkami vychází výborně. Ideální do domku i se zahradou a pro aktivní páníčky, kteří mu poskytnou dostatečné vyžití. Děkujeme Bígl hledá domov Bígl v nouzi při Beagle Club ČR za financování operace, kdy mu byl odoperován utržený kolenní vaz. Bobík se krásně hojí a rekonvalescence probíhá výborně. Děkujeme za krásné foto Briarga Photography!

Kleofášek

Poslední z psích „čertíků“ hledající nový domov je Kleofášek. Starší malý pejsek, rovněž odebraný z nevhodných podmínek. Kleofášek je téměř slepý, příčinou je genetická oční vada. Nicméně život ho moc baví a my mu přejeme láskyplný nový domov a hodného páníčka. Moc si to zaslouží! Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Prejzková Andrea

Uriášek

Další z „čertíků“, odebraných z nevhodných podmínek a hledající nový domov je Uriášek. Pejsek středního věku, který také nepoznal nic z běžného lidsko – psího soužití. Zvědavý, chytrý a učenlivý malý pejsek, který při troše práce a trpělivosti bude fajn kamarád. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Barnabášek

Barnabášek je malý pejsek, kříženec pravděpodobně teriéra, stáří cca do 1 roku. Byl odebrán z nevhodných podmínek se svojí maminkou (již zadána) a ještě 2 pejsky. Barnabášek se učí poznávat svět a objevuje vše, co při pobytu na řetězu a v díře v zemi nestihl… Stále trochu plachý, ale veselý a chytrý pejsek, který při troše trpělivosti a práce bude skvělým parťákem. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Trip

Trip je asi 7 – 8 letý velký kříženec loveckého plemene s úžasnou povahou a výbornou socializací. Zná základní povely, je čistotný a téměř žádná situace ho v životě nezaskočí. Přejeme mu krásný domov a milujícího páníčka, hodně společných radostí a procházek. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Petra, Prejzková Andrea, Tomáš a Lenka Janouškovi

Roník

Nový domov hledá bohužel již podruhé Roník, sedmiletý labrador, jemuž nedávno zemřela panička. Nyní Roník u nás redukuje nadváhu, těší se delším vycházkám a vyhlíží nový milující domov. Bezproblémový a pohodový parťák k rodinnému životu. Věrný společník, který bude dělat to, co vám na očích vidí a provázet životem. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Ron

Po roce soudních procesů konečně může do adopce Ron, skvělý a přátelský cca 7 – 8 letý pes, kříženec NO s výbornou socializací, veselým temperamentem a chutí si hrát, aportovat. Vhodný pro aktivního páníčka, který bude mít čas se mu věnovat a chodit na vycházky. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Denny

Denny je cca 5 ti letý kříženec bulla, střední až menší velikosti. Neměl hezký život a kvalitní stravu, což se podepsalo i na jeho zdravotní stránce. Nicméně se neustále zlepšuje po fyzické i psychické stránce, neuvěřitelně se raduje ze života a objevování světa, které mu bylo doposud odepřeno. Denny si potřebuje na budoucího páníčka zvyknout a měl by to být určitě zkušený pejskař, ideálně se znalostí bull plemen.

Rocky

Rocky je odhadem 10 letý rotvajler, nalezený během zimy ve velmi zanedbaném a žalostném stavu. Vyloupl se z něj krásný pes, sice vyššího věku, ale stále v kondici, s chutí do života, příjemného temperamentu a neuvěřitelný mazel. Moc mu přejeme hezký a láskyplný domov!

Virtuální majitelé

Tereza Pechová, Formelová Kamila,DiS., Pavlína Šloufová

Mike

Mike je cca 5 letý kříženec am. pitbulteriéra, kastrovaný. Mika provází neveselá minulost a ztráta levého oka, ale na lidi přesto nezahořknul. Po počáteční opatrnosti a odtažitosti se z něj vyklubal bezva atletický zdravý společník se sportovním duchem a veselou, hravou povahou. Prostě je pro každou „psinu“. 🙂 Je vhodný pro aktivního člověka, zkušeného a zodpovědného pejskaře, ideálně se znalostmi bull plemen. Není vhodný k ostatním psům a domácím zvířatům. Seznamovací návštěva nutná.

Virtuální majitelé

Jana Magyarová, Kateřina Fialová

Richi

Asi 7 letý pes, kastrovaný. Učedník od kouzelníka Houdiniho. Umí otevírat dveře, okna a objevit nové možnosti úniku je pro něj zábavnou hrou. Je proto důležité, krom pohybu, zaměstnat i jeho hlavu. Jinak je to takový psí „lázeňský povaleč“ – miluje teplo a pohodlí, což z něj činí ideální doplněk na jakýkoliv gauč. Je mazlivý, kontaktní, netahá na vodítku a rád se učí. Pouze pro zkušeného a zodpovědného chovatele s důkladně zabezpečeným pozemkem. Ne k jiným psům a domácím zvířatům. Feny toleruje.

Gina

Pravděpodobně matka Blondýny, se kterou přišla společně do útulku. Věk odhadujeme na 10 let, po kastraci. Je velmi inteligentní, s velkou vazbou na svého člověka, kterého potěší zvládáním základních povelů, klidnou chůzí na vodítku, učenlivostí. Gina je velmi kontaktní a mazlivá. Pokud hledáte společníka na celý den, je pro vás Gina „jako dělaná“. Opět vyžaduje zkušeného majitele a dobře zabezpečený pozemek.

Bertík

Hledáme nový domov pro 11 letého Bertíka, středně velkého zdravého křížence, pravděpodobně knírače. Bertík je aktivní a společenský pejsek, který miluje kontakt s lidmi a vycházky. Ocenil by život se seniorem v domečku se zahrádkou, na což byl doteď zvyklý, a který bude mít čas na společné vycházky a drbání. Děkujeme Markétě Zýka Hojkové za krásné fotky!

Přejít nahoru