Psi k osvojení

Máte-li zájem o pejska z našeho útulku, kontaktujte nás na tel. čísle 723 598 853 nebo emailu ufrantiska2011@gmail.com. Rádi Vám poskytneme více informací a případně domluvíme termín osobní návštěvy, během které pejska nejlépe poznáte.

Nick

Další NO hledající nový domov je Nick, 8 letý krásný pes, stále v dobrém zdraví a kondici. Je vychovaný, poslušný, rád si hraje – miluje míčky 🙂 Není příliš přátelský k jiným psům, ke svým lidem mazlík bez jakékoliv agrese. Výborný hlídač. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové.

Jack

Hledáme nový domov Jackovi, mladému NO, který neměl jednoduchý a hezký start do života… Vykrmil se a je z něj krásný veselý pes s chutí do hry a práce, je společenský, kontaktní.

Bude zapotřebí pečlivě ohlídal krmné dávky, díky hladovění má trochu poničené trávení a při jakékoliv změně stravy reaguje průjmem. Jinak je to úžasný parťák pro každou psí akci.

Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové.

Gréta a Sally

dvě mladé fenky malé velikosti, pravděpodobně kříženci jezevčíka a pinče. Postupně se socializují, zvykají na lidi, kontakty, venčení. Jsou to chytrá stvoření, která se učí velmi rychle. Při troše trpělivosti a času to budou skvělé parťačky. 🥰

Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková

Lizzie

Líza je malá fenečka, zřejmě kříženec pinče a jezevčíka, zralého věku, která prochází socializací.

Úžasná malá a šikovná fenečka, která bude milou kamarádkou, třeba některému aktivnímu seniorovi. 🥰

Růženka

Růženka je hodně starší psí dáma, věk netušíme, kříženec jezevčíka, která byla na jaře úředně odebrána společně se smečkou téměř 30 zdivočelých psů. Kostřička potažená kůží, s nádory a obrovskou tříselnou kýlou, která jí bránila v pohybu. Děkujeme za opět výbornou práci a přístup MVDr. Jan Hlaváč a kol. veterina Koldinova Klatovy. Růženka je odoperována, vykastrována a přeléčena. Je to aktivní psí seniorka, která miluje společnost psů a lidí a krátké procházky. Moc ráda by strávila podzim života v teplém pelíšku.

Virtuální majitelé

Lucie Polanská a Ondřej Baják

Sofinka (zadána)

Sofinka je 7 letá fenka plemene sibiřský husky. Je to klidná, kontaktní a přátelská fenka, ideální rodinný mazel. Ráda baští a dobře se motivuje pamlsky… 🙂🥰 Ocení rodinný život v domku se zahradou.

Kulička

starší fenka střední velikosti, která by si zasloužila titul Psí máma roku! Brzy po převozu do útulku porodila 7 štěňátek, 5 holčiček a 2 psí kluky… vzorně odkojila, odchovala a chránila, přes všechen stres a náročnost nové situace. Je to úžasná fenka s nevšedním charakterem. Psí hrdinka 🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Freyja, Alvin, Sofia (zadáni)

Po 8 měsíční peripetii s bývalým majitelem hledáme dobrý domov třem čistokrevným sibiřským huskyům.

Freyja, 5 letá sportovní fenka, Alvin, 7 letý sportovní pes, oba vhodní do tahu, Sofia, 7 letá fenka většího těl. rámce, vhodná jako mazlík k rodině. Více info prosím na tel. 723 598 853 či na mailu: ufrantiska2011@gmail.com.

aktualizováno – zadán!: Hledáme domov Alvinkovi, 7 letému sibiřskému huskymu. Alvin je psí sluníčko, neustále v dobré náladě, plný energie, oceňuje společnost, nejvíce děti a vyhýbá se konfliktním situacím. Psí pohodář, výborný společník pro aktivní lidi, páníčky sportovce, kteří mají rádi vycházky nebo běh v přírodě..

Kleofášek

Poslední z psích „čertíků“ hledající nový domov je Kleofášek. Starší malý pejsek, rovněž odebraný z nevhodných podmínek. Kleofášek je téměř slepý, příčinou je genetická oční vada. Nicméně život ho moc baví a my mu přejeme láskyplný nový domov a hodného páníčka. Moc si to zaslouží! Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Prejzková Andrea, Tomáš a Lenka Janouškovi, Adéla Ebermannová, Anna a Vladimír Dubielovi

Denny

Denny je cca 5 ti letý kříženec bulla, střední až menší velikosti. Neměl hezký život a kvalitní stravu, což se podepsalo i na jeho zdravotní stránce. Nicméně se neustále zlepšuje po fyzické i psychické stránce, neuvěřitelně se raduje ze života a objevování světa, které mu bylo doposud odepřeno. Denny si potřebuje na budoucího páníčka zvyknout a měl by to být určitě zkušený pejskař, ideálně se znalostí bull plemen.

Mike

Mike je cca 5 letý kříženec am. pitbulteriéra, kastrovaný. Mika provází neveselá minulost a ztráta levého oka, ale na lidi přesto nezahořknul. Po počáteční opatrnosti a odtažitosti se z něj vyklubal bezva atletický zdravý společník se sportovním duchem a veselou, hravou povahou. Prostě je pro každou „psinu“. 🙂 Je vhodný pro aktivního člověka, zkušeného a zodpovědného pejskaře, ideálně se znalostmi bull plemen. Není vhodný k ostatním psům a domácím zvířatům. Seznamovací návštěva nutná.

Virtuální majitelé

Jana Magyarová, Kateřina Fialová

Richi

Asi 7 letý pes, kastrovaný. Učedník od kouzelníka Houdiniho. Umí otevírat dveře, okna a objevit nové možnosti úniku je pro něj zábavnou hrou. Je proto důležité, krom pohybu, zaměstnat i jeho hlavu. Jinak je to takový psí „lázeňský povaleč“ – miluje teplo a pohodlí, což z něj činí ideální doplněk na jakýkoliv gauč. Je mazlivý, kontaktní, netahá na vodítku a rád se učí. Pouze pro zkušeného a zodpovědného chovatele s důkladně zabezpečeným pozemkem. Ne k jiným psům a domácím zvířatům. Feny toleruje.

Virtuální majitelé

Lucie Jílková, Tereza Pechová, Kamila Formelová

Gina

Pravděpodobně matka Blondýny, se kterou přišla společně do útulku. Věk odhadujeme na 10 let, po kastraci. Je velmi inteligentní, s velkou vazbou na svého člověka, kterého potěší zvládáním základních povelů, klidnou chůzí na vodítku, učenlivostí. Gina je velmi kontaktní a mazlivá. Pokud hledáte společníka na celý den, je pro vás Gina „jako dělaná“. Opět vyžaduje zkušeného majitele a dobře zabezpečený pozemek.

Virtuální majitelé

Petra Bezstarosti, Jakub Čunát

Přejít nahoru