Psi k osvojení

Máte-li zájem o pejska z našeho útulku, kontaktujte nás na tel. čísle 723 598 853 nebo emailu ufrantiska2011@gmail.com. Rádi Vám poskytneme více informací a případně domluvíme termín osobní návštěvy, během které pejska nejlépe poznáte.

Sofinka (zadána)

Sofinka je 7 letá fenka plemene sibiřský husky. Je to klidná, kontaktní a přátelská fenka, ideální rodinný mazel. Ráda baští a dobře se motivuje pamlsky… 🙂🥰 Ocení rodinný život v domku se zahradou.

Kulička

starší fenka střední velikosti, která by si zasloužila titul Psí máma roku! Brzy po převozu do útulku porodila 7 štěňátek, 5 holčiček a 2 psí kluky… vzorně odkojila, odchovala a chránila, přes všechen stres a náročnost nové situace. Je to úžasná fenka s nevšedním charakterem. Psí hrdinka 🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Freyja, Alvin, Sofia (zadáni)

Po 8 měsíční peripetii s bývalým majitelem hledáme dobrý domov třem čistokrevným sibiřským huskyům.

Freyja, 5 letá sportovní fenka, Alvin, 7 letý sportovní pes, oba vhodní do tahu, Sofia, 7 letá fenka většího těl. rámce, vhodná jako mazlík k rodině. Více info prosím na tel. 723 598 853 či na mailu: ufrantiska2011@gmail.com.

aktualizováno – zadán!: Hledáme domov Alvinkovi, 7 letému sibiřskému huskymu. Alvin je psí sluníčko, neustále v dobré náladě, plný energie, oceňuje společnost, nejvíce děti a vyhýbá se konfliktním situacím. Psí pohodář, výborný společník pro aktivní lidi, páníčky sportovce, kteří mají rádi vycházky nebo běh v přírodě..

Kleofášek

Poslední z psích „čertíků“ hledající nový domov je Kleofášek. Starší malý pejsek, rovněž odebraný z nevhodných podmínek. Kleofášek je téměř slepý, příčinou je genetická oční vada. Nicméně život ho moc baví a my mu přejeme láskyplný nový domov a hodného páníčka. Moc si to zaslouží! Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Prejzková Andrea, Tomáš a Lenka Janouškovi, Adéla Ebermannová

Denny

Denny je cca 5 ti letý kříženec bulla, střední až menší velikosti. Neměl hezký život a kvalitní stravu, což se podepsalo i na jeho zdravotní stránce. Nicméně se neustále zlepšuje po fyzické i psychické stránce, neuvěřitelně se raduje ze života a objevování světa, které mu bylo doposud odepřeno. Denny si potřebuje na budoucího páníčka zvyknout a měl by to být určitě zkušený pejskař, ideálně se znalostí bull plemen.

Mike

Mike je cca 5 letý kříženec am. pitbulteriéra, kastrovaný. Mika provází neveselá minulost a ztráta levého oka, ale na lidi přesto nezahořknul. Po počáteční opatrnosti a odtažitosti se z něj vyklubal bezva atletický zdravý společník se sportovním duchem a veselou, hravou povahou. Prostě je pro každou „psinu“. 🙂 Je vhodný pro aktivního člověka, zkušeného a zodpovědného pejskaře, ideálně se znalostmi bull plemen. Není vhodný k ostatním psům a domácím zvířatům. Seznamovací návštěva nutná.

Virtuální majitelé

Jana Magyarová, Kateřina Fialová

Richi

Asi 7 letý pes, kastrovaný. Učedník od kouzelníka Houdiniho. Umí otevírat dveře, okna a objevit nové možnosti úniku je pro něj zábavnou hrou. Je proto důležité, krom pohybu, zaměstnat i jeho hlavu. Jinak je to takový psí „lázeňský povaleč“ – miluje teplo a pohodlí, což z něj činí ideální doplněk na jakýkoliv gauč. Je mazlivý, kontaktní, netahá na vodítku a rád se učí. Pouze pro zkušeného a zodpovědného chovatele s důkladně zabezpečeným pozemkem. Ne k jiným psům a domácím zvířatům. Feny toleruje.

Virtuální majitelé

Lucie Jílková

Gina

Pravděpodobně matka Blondýny, se kterou přišla společně do útulku. Věk odhadujeme na 10 let, po kastraci. Je velmi inteligentní, s velkou vazbou na svého člověka, kterého potěší zvládáním základních povelů, klidnou chůzí na vodítku, učenlivostí. Gina je velmi kontaktní a mazlivá. Pokud hledáte společníka na celý den, je pro vás Gina „jako dělaná“. Opět vyžaduje zkušeného majitele a dobře zabezpečený pozemek.

Virtuální majitelé

Petra Bezstarosti, Jakub Čunát

Přejít nahoru