Našli domov 2022

Pejsci, kteří našli nový domov nebo se vrátili k původním majitelům.

Jeffík (našel domov)

Jeffík je půlroční “skorolabrador”, neuvěřitelně kontaktní, mazlivý, přátelský pejsek, který bude rodinným kamarádem a bezva parťákem na procházky, výlety a další prima psiny… Potřebuje úzký kontakt se svými lidmi. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové, Briarga Photography.

Ken a Kevin (našli domov)

Hledáme domov Kenovi, půlročnímu chlapečkovi, pravděpodobně kříženec maltézáčka či bišonka. Jen do nejlepších rukou. 👌 Kevin už nový domov našel. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové, Briarga Photography.

Majitel nalezen!

Dne 20.11. 2022 přijati 2 pejsci Cane Corso, mladý pes a fena, nalezeni u obce Veselá na Rokycansku.

Goméz (našel domov)

Goméz je 6 ti letý zdravý kastrovaný kříženec buldoka a fr. buldočka, který po životních kotrmelcích hledá nový láskyplný přístav. Goméz je velmi přátelský, kontaktní a veselý pes, který má rád společnost, vycházky, drbání, mazlení… Miluje lidi, s dětmi nemá problém, ale je potřeba opatrnosti ve styku s jinými psy a zvířaty. Vyžadujeme pobyt v bytě nebo uvnitř domu a zkušenějšího pejskaře. Více info na tel. 724 550 333. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové, Briarga Photography.

Rony a Keny (našli domov)

Hledáme nový domov Ronymu a Kenymu, dvěma malým křížencům mladšího středního věku. Dva veselí pejsci, kteří mají rádi lidskou společnost, vycházky, drbání… prostě nejsou rádi sami, vyžadují přítomnost člověka a hodně pohybu. Pravděpodobně se jedná o brášky, kteří jsou na sebe hodně vázáni, takže dáme přednost domovu, kam mohou odejít společně. Foto Markéta Zýka Hojková, Briarga Photography. Děkujeme!

Lucky (našel domov)

Lucky je 2 letý pes, kříženec labradora s naprosto nekonfliktní, milou povahou. Moc toho za svůj dosavadní život nezažil, kromě boudy a kotce… vše je pro něj novinka – poznávání světa, dalších psích kamarádů, lidí. Prostě potřebuje ještě hodně socializace. Výhodou je jeho milá povaha a chuť se učit. Určitě do domku se zahradou a k citlivějším lidem, potřebuje jemný přístup a zacházení. Děkujeme za krásné fotky Markétě Zýka Hojkové!

Majitel nalezen!

Hledá se majitel dvou německých ovčáků nalezených dne 28.10. 2022 v Robčicích u Plzně.

Amy (našla domov)

Amy, šikovné a chytré opuštěné štěňátko křížence asi německého ovčáka, přivezena MP Nepomuk dne 5.10. 2022. Po karanténě, nezbytném očkování a čipování našla nový domov.

Majitel nalezen!

9.10. 2022 přijati 2 psi, obříci, nalezení u silnice v Losiné u Plzně a předaní policií… Aneb jak dostat do jednoho auta tibetskou dogu a pořádného německého ovčáka…

Přejít nahoru