Našli domov 2024

Buddy

Hledáme nový domov Buddymu, 6 ti letému zdravému bíglíčkovi přijatého v rámci Bígla v nouzi. Buddík je veselý, typický bíglí kluk, který miluje život, procházky, lidi, fenky a samozřejmě žrádlo 🙂 teď pracujeme na jeho zeštíhlení. 🙂 Je to moc fajn pes, kamarádský, čistotný a lehce svéhlavý…. s fenkami vychází v pohodě, nemusí velké psy. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové.

Majitel nalezen!

29. dubna 2024 nalezený pejsek u obce Raková a obratem předán majitelům.

Majitel nalezen!
Gina

Pravděpodobně matka Blondýny, se kterou přišla společně do útulku. Věk odhadujeme na 10 let, po kastraci. Je velmi inteligentní, s velkou vazbou na svého člověka, kterého potěší zvládáním základních povelů, klidnou chůzí na vodítku, učenlivostí. Gina je velmi kontaktní a mazlivá. Pokud hledáte společníka na celý den, je pro vás Gina „jako dělaná“. Opět vyžaduje zkušeného majitele a dobře zabezpečený pozemek.

Virtuální majitelé

Petra Bezstarosti, Jakub Čunát, Eliška Magyarová

Richi

Asi 7 letý pes, kastrovaný. Učedník od kouzelníka Houdiniho. Umí otevírat dveře, okna a objevit nové možnosti úniku je pro něj zábavnou hrou. Je proto důležité, krom pohybu, zaměstnat i jeho hlavu. Jinak je to takový psí „lázeňský povaleč“ – miluje teplo a pohodlí, což z něj činí ideální doplněk na jakýkoliv gauč. Je mazlivý, kontaktní, netahá na vodítku a rád se učí. Pouze pro zkušeného a zodpovědného chovatele s důkladně zabezpečeným pozemkem. Ne k jiným psům a domácím zvířatům. Feny toleruje.

Virtuální majitelé

Lucie Jílková, Tereza Pechová, Kamila Formelová

Brownie

Brownie, mladá, cca 2 letá mladá holčička, odebraná se smečkou z nevhodných podmínek, stále čeká na svůj nový domov. Brownie vypadá jako kříženec jezevčíka s pinčem, je to bystré a chytré zvířátko, které se rychle učí…Jen potřebuje získat důvěru ve svět a lidi. Pro trpělivé páníčky, kteří budou mít čas se fenečce věnovat, špatně snáší samotu. S jinými psy i zvířaty se snese bez problému. Ideální pro aktivní důchodce nebo rodinu pracující z domova.

Nick

Další NO hledající nový domov je Nick, 8 letý krásný pes, stále v dobrém zdraví a kondici. Je vychovaný, poslušný, rád si hraje – miluje míčky 🙂 Není příliš přátelský k jiným psům, ke svým lidem mazlík bez jakékoliv agrese. Výborný hlídač. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové.

Malá

Malá, 4 letá fenka křížence sl. čuvače, něm. ovčáka a bernského salaš. psa hledá svoji novou rodinu a domov. Je to úžasná, vychovaná a výborně socializovaná psí dáma, zvyklá na malé děti. Prostě paní Úžasná, která si zaslouží ten nejlepší psí domov!

Majitel nalezen!

17.4. 2024 nalezen u obce Losiná, Plzeň jih, tento Samojed.

Majitel nalezen!

29. března ráno nalezen u silnice tento pes, Plzeň – jih, Skašov.

Lily

Lily, 15 ti letá bíglička přijatá do útulku od organizace Bígl v nouzi, by také moc ráda strávila podzim svého života v milující rodině. Lily bere léky na srdíčko, ale jinak je to stále čiperná a bystrá bíglí dáma, která miluje jídlo a procházky.

Děkujeme za foto Markéta Zýka s Bígl hledá domov a Bígl v nouzi

Kleofášek

Poslední z psích „čertíků“ hledající nový domov je Kleofášek. Starší malý pejsek, rovněž odebraný z nevhodných podmínek. Kleofášek je téměř slepý, příčinou je genetická oční vada. Nicméně život ho moc baví a my mu přejeme láskyplný nový domov a hodného páníčka. Moc si to zaslouží! Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Prejzková Andrea, Tomáš a Lenka Janouškovi, Adéla Ebermannová, Anna a Vladimír Dubielovi

Freyja, Alvin, Sofia

Po 8 měsíční peripetii s bývalým majitelem hledáme dobrý domov třem čistokrevným sibiřským huskyům.

Freyja, 5 letá sportovní fenka, Alvin, 7 letý sportovní pes, oba vhodní do tahu, Sofia, 7 letá fenka většího těl. rámce, vhodná jako mazlík k rodině. Více info prosím na tel. 723 598 853 či na mailu: ufrantiska2011@gmail.com.

aktualizováno – zadán!: Hledáme domov Alvinkovi, 7 letému sibiřskému huskymu. Alvin je psí sluníčko, neustále v dobré náladě, plný energie, oceňuje společnost, nejvíce děti a vyhýbá se konfliktním situacím. Psí pohodář, výborný společník pro aktivní lidi, páníčky sportovce, kteří mají rádi vycházky nebo běh v přírodě..

Sofinka

Sofinka je 7 letá fenka plemene sibiřský husky. Je to klidná, kontaktní a přátelská fenka, ideální rodinný mazel. Ráda baští a dobře se motivuje pamlsky… 🙂🥰 Ocení rodinný život v domku se zahradou.

Kulička

starší fenka střední velikosti, která by si zasloužila titul Psí máma roku! Brzy po převozu do útulku porodila 7 štěňátek, 5 holčiček a 2 psí kluky… vzorně odkojila, odchovala a chránila, přes všechen stres a náročnost nové situace. Je to úžasná fenka s nevšedním charakterem. Psí hrdinka 🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Lizzie

Líza je malá fenečka, zřejmě kříženec pinče a jezevčíka, zralého věku, která prochází socializací.

Úžasná malá a šikovná fenečka, která bude milou kamarádkou, třeba některému aktivnímu seniorovi. 🥰

Gréta a Sally

dvě mladé fenky malé velikosti, pravděpodobně kříženci jezevčíka a pinče. Postupně se socializují, zvykají na lidi, kontakty, venčení. Jsou to chytrá stvoření, která se učí velmi rychle. Při troše trpělivosti a času to budou skvělé parťačky. 🥰

Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková

Áronek

Áronek, 8 měsíční mladý boxer, který byl k nám přivezen na žádost spolku Boxer v nouzi, jehož majitel se dostal do zdravotních nesnází, je již v rodině v dočasné péči a jeho další osud je v řešení…držíme všem palce!🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka.

Bibi

Bibi, mladá fenka, kříženka, přivezená do útulku 26.1. 2024 zaměstnanci ČD, neboť zůstala opuštěna v nádražním bytě svými majiteli, zdraví všechny již adoptovaná z nového domova 🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka.

Majitel nalezen!

V Brdech u Padrťských rybníků nalezen tento pes.

Majitel nalezen!

Vyděšená fenka pohybující se po Hoříci, Číčov, Plzeň jih.

Majitel nalezen!

8. ledna v obci Lipnice nalezen malý starší pejsek.

Přejít nahoru