Našli domov 2023

Pejsci, kteří našli nový domov nebo se vrátili k původním majitelům.

Majitel nalezen!

29.10. 2023 ve Spáleném Poříčí na poli nalezen tento pejsek.

Majitel nalezen!

28.10. 2023 nalezena u obce Veselá na Rokycansku tato stafbulička.

Barnabášek

Barnabášek je malý pejsek, kříženec pravděpodobně teriéra, stáří cca do 1 roku. Byl odebrán z nevhodných podmínek se svojí maminkou (již zadána) a ještě 2 pejsky. Barnabášek se učí poznávat svět a objevuje vše, co při pobytu na řetězu a v díře v zemi nestihl… Stále trochu plachý, ale veselý a chytrý pejsek, který při troše trpělivosti a práce bude skvělým parťákem. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Zrzečka

další domov hledající mladá fenka, hodně jezevčíkovitého vzhledu. Nejdřív fenečka drsňačka, která se každého snažila odehnat a zastrašit a která v útulku porodila a vzorně odchovala dva štěněčí chlapečky… a nyní velká mazlivka 🥰 Děkujeme za foto Makéta Zýka Hojková.

Mia

mladá fenečka, opět křížence jezevčíka, na Óoooopravdu malých nožičkách… roztomilá a velmi milá fenka, která si zaslouží ten nej nej pohodlný domov. 🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Roko

Roko, krásný rhod. ridgeback nabral, zesílil a brzy bude připraven odejít do adopce. Pro ilustraci foto stav po úředním odebrání majiteli.

Aktuálně: Hledáme domov Rokovi, úžasnému ridgebackovi, který byl úředně odebrán v zimě z nevhodných podmínek, za minutu dvanáct…naprosto podvyživený, podchlazený a blízko smrti. Děkujeme za rychlý zásah KVS a OŽP Nepomuk! Vyklubal se z něj skvělý kluk, plný energie, hravý, veselý, s neutuchajícím elánem, zvídavostí a milující pohyb a procházky. Věk odhadujeme cca plus 8 let, mentálně na 2 roky :-))) Má příjemnou, nekonfliktní povahu, je čistotný, ideální rodinný parťák pro aktivní lidi

Mařenka

velmi mladá fenečka, odrostlé štěňátko, rovněž kříženec jezevčíka s pinčem. Mrštná, bystrá, energická, chytrá… prostě zvířátko, které u ničeho a nikde nesmí chybět. Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Zuzanka

další psí mladá holčička, která hledá domov, je Zuzanka, tmavší fenka křížence jezevčíka a pinče s hnědým pálením, na vyšších nožičkách. Má velmi milou povahu.🥰 Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Sněženka

Hledáme domov malým pejskům, kříženců jezevčíků s ???? Po jarním přijetí úředně odebrané velké nesocializované smečky malých kříženců, kdy nám fenečky v útulku rodily, léčili jsme, socializovali… prostě jsme měli a stále máme plné ruce práce… nabízíme k adopci první vypiplané socializované holčičky.

Jako první je v galerii fenka Sněženka, krásná malá světlá holčička, věk cca 1 – 2 roky. V útulku po hodinových útrapách a nakonec na veterině porodila krásné obrovské štěňátko a vzorně odchovala. 🙂

Je milá, mazlivá, chodí na vodítku. Děkujeme za foto Markéta Zýka Hojková.

Lupínek

Lupínek je stále aktivní, starší a zdravý psí obřík – nejen tělem, ale i srdcem. Na první pohled budí respekt, ale opak je pravdou. Většího psího dobráka byste těžko pohledali. Psí gentleman, který byl odebrán z nevyhovujících podmínek. Nyní hledá nový milující domov. 🥰

Ron

Po roce soudních procesů konečně může do adopce Ron, skvělý a přátelský cca 7 – 8 letý pes, kříženec NO s výbornou socializací, veselým temperamentem a chutí si hrát, aportovat. Vhodný pro aktivního páníčka, který bude mít čas se mu věnovat a chodit na vycházky. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Lukáš Bezstarosti

Majitel nalezen!

7. září přivezen pejsek, nalezen v Klášteře u Nepomuka.

Majitel nalezen!

11. srpna nalezen mladý ovčák v obci Chválenice, majitel nalezen!

Dobby (našla domov)

Hledáme domov pro Dobby – cca 5 ti měsíční fenečku malého křížence. Malý hbitý skřítek, který nikdy, nikde a hlavně u ničeho nesmí chybět 🙂 Temperamentní a kontaktní chytré stvořeníčko, které si zaslouží jen tu nejlepší péči a domov. Pouze do bytu, domu, ne do kotce. Pro aktivní a milé páníčky.

Bertík (našel domov)

Hledáme nový domov pro 11 letého Bertíka, středně velkého zdravého křížence, pravděpodobně knírače. Bertík je aktivní a společenský pejsek, který miluje kontakt s lidmi a vycházky. Ocenil by život se seniorem v domečku se zahrádkou, na což byl doteď zvyklý, a který bude mít čas na společné vycházky a drbání. Děkujeme Markétě Zýka Hojkové za krásné fotky!

Tipík (našel domov)

Hledáme nový domov Tipíkovi, staršímu čivavímu chlapečkovi s handicapem – přišel o oči. Nicméně ho to v životě výrazně neomezuje, miluje běhání po trávě, dobrou baštu a hlavně kontakt s lidmi a neustálé mazlení a drbání. Je čistotný a vhodný jako přítel k seniorovi.

aktuálně: Tipík, to je už skoro téměř náš útulkový maskot. Je s podivem, že se stále nedaří najít domov tomuto úžasnému stvořeníčku, který byl společně s pejskem Hugem odebrán z nevhodných podmínek – malý pes s obrovskou duší a egem, prostě čivava:-)) Starší pejsek s mladým duchem a elánem, miluje vycházky, čmuchání, feny a také gauč a hlavně drbání a mazlení. Bydlí v útulkové kuchyňce a miluje společnost, nechybí u žádné svačiny a cofeebreaku. 🙂 Čistotný, hodný a přítulný psí senior, který putuje z klína do klína, s drbáním na bříšku a za ouškama. Sice přišel o zrak, ale nezasvěcený člověk si toho ani nevšimne. Svůj prostor si prozkoumá, očichá, rychle se zorientuje a funguje jako každý běžný pejsek. Ideální společník pro seniory. Děkujeme za foto Zdeněk Vaiz.

Bobík (našel domov)

Bobík je 9 ti letý bíglí kluk. Bíglík s velkým B! Neuvěřitelně vitální, hravý, samozřejmě i patřičně žravý, jak se na pravého bígla sluší a patří…Miluje pohyb, vycházky, společnost. Nemusí psy, s fenkami vychází výborně. Ideální do domku i se zahradou a pro aktivní páníčky, kteří mu poskytnou dostatečné vyžití. Děkujeme Bígl hledá domov Bígl v nouzi při Beagle Club ČR za financování operace, kdy mu byl odoperován utržený kolenní vaz. Bobík se krásně hojí a rekonvalescence probíhá výborně. Děkujeme za krásné foto Briarga Photography!

Majitel nalezen!

Dnes 22.4. 2023 nalezený labrador v obci Zdemyslice, Plzeň – jih.

Majitel nalezen!

Dnes 21.4. 2023 nalezená mladá fenka v obci Železný Újezd, Plzeň – jih, majitel nalezen, děkujeme!

Roník (našel domov)

Nový domov hledá bohužel již podruhé Roník, sedmiletý labrador, jemuž nedávno zemřela panička. Nyní Roník u nás redukuje nadváhu, těší se delším vycházkám a vyhlíží nový milující domov. Bezproblémový a pohodový parťák k rodinnému životu. Věrný společník, který bude dělat to, co vám na očích vidí a provázet životem. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Vendula Rybčinská

Uriášek (našel domov)

Další z „čertíků“, odebraných z nevhodných podmínek a hledající nový domov je Uriášek. Pejsek středního věku, který také nepoznal nic z běžného lidsko – psího soužití. Zvědavý, chytrý a učenlivý malý pejsek, který při troše práce a trpělivosti bude fajn kamarád. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Trip (našel domov)

Trip je asi 7 – 8 letý velký kříženec loveckého plemene s úžasnou povahou a výbornou socializací. Zná základní povely, je čistotný a téměř žádná situace ho v životě nezaskočí. Přejeme mu krásný domov a milujícího páníčka, hodně společných radostí a procházek. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Virtuální majitelé

Petra, Prejzková Andrea, Tomáš a Lenka Janouškovi

Dingo

Dingo zadán, brzy odjede do nového domova… Budoucí páníčci se už chystají a zařizují vše potřebné.

Edit: Na velikonoční pondělí odjel Dingo do nového domova.

Našli domov!

Ve čtvrtek (23.3.) odjeli do adopce první dva bíglí kluci z laboratoře přijatých začátkem ledna. Ať se daří kluci, přejeme šťastný psí život!

Majitel nalezen!

Ve čtvrtek večer (23.3.) byli přijati 2 nalezení pejsci ve Spáleném Poříčí. Utekli a běhali po silnici.. Za chvíli po příjmu si je vyzvedli šťastní majitelé.

Miky a Beny (našli domov)

Kříženec bíglíka Miky, přijat nedávno od Bígl hledá domov společně s Benym, konečně odboural strach a stres a začal být veselý pejsek, raduje se z vycházek, drbání a společnosti lidí.😊 A čeká na svoji novou rodinu…

Artemis (našla domov)

Artemis je 4 letá fena argentinské dogy, která neměla jednoduchý psí život. Po půl roce intenzivní péče se z ní ale „vyloupla“ Sněhurka. Bílá jemná dáma, která sice na první pohled „pouští hrůzu“, ale uvnitř je to neskutečný dobrák s něžným srdcem a velký mazel. Potřebuje klidné, jemné a zkušené zacházení, hypoalergenní stravu, péči o kůži a srst, a samozřejmě zvykací návštěvu. Bude skvělým a milujícím parťákem zkušenému pejskaři. Děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové Briarga Photography.

Beny (našel domov)

Nový domov také našel bíglík Beny, přijat nedávno do péče od Bígl hledá domov, žije ve vesničce u Kladna společně se 7 mi letou bíglíčkou.

Dášenka a Míša (nový domov)

Dášenka je mladší fenka, odhadem 3 – 4 roky, kříženka asi pražského krysaříka. Míša, ač se svým temperamentem tomu neodpovídá, cca 8 – 9 letý kříženec borderteriéra. Oba jsou velmi přátelští, mazliví a čistotní. Vyžadují úzký kontakt s lidmi, bydlení v bytě nebo uvnitř domu a jsou na sebe hodně citově vázaní. Přejeme si, aby šli do adopce společně, hned jak odejdou do světa jejich odchovaná štěňátka (již zadána). Podmínkou adopce je kastrace fenky!

K adopci budou od poloviny února 2023. Děkujeme za foto Briarga Photography.

Axík (našel domov)

Axík je čtyřletý bíglí kluk, temperamentní, hravý, veselý a samozřejmě patřičně žravý… prostě pes, se kterým se nebudete nikdy nudit. Vhodný ke sportovně založeným lidem, rodinný společník, který ocení vycházky do přírody, treky, prostě každou psinu. 😊 Po vasektomii bude připraven odejít do nového domova.

Dasty (našel domov)

Hledáme domov Dastíkovi, cca ročnímu opuštěnému německému ovčákovi, který procházel psím životem dosud ničím “nepolíben”. Chytrý, učenlivý pes, plný energie, který v rukách zkušeného pejskaře bude vděčně “růst”…

Majitel nalezen!

K ránu 14.1. 2023 v Blovicích u polikliniky nalezen hladkosrstý foxteriér, pes.

Keny (našel domov)

Hledáme domov 5ti měsíčnímu jezevčíčkovi, pejsek, kontaktní, mazlivý, ale s velkým temperamentem a inteligencí. Proto hledáme aktivního a zkušeného páníčka.

Majitel nalezen!

Dopoledne 1.1. 2023 nalezen ve Zdemyslicích (okr. Plzeň-jih) mladý krásný pejsek plemene kolie. V útulku se dlouho neohřál a brzy se vrátil domů.

Matýsek (našel domov)

Konečně více jak po roce péče v útulku můžeme začít hledat nový domov pro Matýska, staršího zdravého labradořího gentlemana ve věku cca 11 let. Matýsek je velice hodný, mírný pes, který má rád své rituály, kratší vycházky, plnou misku, teplý pelíšek a plyšové hračky. Moc rád by ještě odjel do svého domova.

Přejít nahoru