Našli domov 2023

Pejsci, kteří našli nový domov nebo se vrátili k původním majitelům.

Axík (našel domov)

Axík je čtyřletý bíglí kluk, temperamentní, hravý, veselý a samozřejmě patřičně žravý… prostě pes, se kterým se nebudete nikdy nudit. Vhodný ke sportovně založeným lidem, rodinný společník, který ocení vycházky do přírody, treky, prostě každou psinu. 😊 Po vasektomii bude připraven odejít do nového domova.

Dasty (našel domov)

Hledáme domov Dastíkovi, cca ročnímu opuštěnému německému ovčákovi, který procházel psím životem dosud ničím “nepolíben”. Chytrý, učenlivý pes, plný energie, který v rukách zkušeného pejskaře bude vděčně “růst”…

Majitel nalezen!

K ránu 14.1. 2023 v Blovicích u polikliniky nalezen hladkosrstý foxteriér, pes.

Keny (našel domov)

Hledáme domov 5ti měsíčnímu jezevčíčkovi, pejsek, kontaktní, mazlivý, ale s velkým temperamentem a inteligencí. Proto hledáme aktivního a zkušeného páníčka.

Majitel nalezen!

Dopoledne 1.1. 2023 nalezen ve Zdemyslicích (okr. Plzeň-jih) mladý krásný pejsek plemene kolie. V útulku se dlouho neohřál a brzy se vrátil domů.

Matýsek (našel domov)

Konečně více jak po roce péče v útulku můžeme začít hledat nový domov pro Matýska, staršího zdravého labradořího gentlemana ve věku cca 11 let. Matýsek je velice hodný, mírný pes, který má rád své rituály, kratší vycházky, plnou misku, teplý pelíšek a plyšové hračky. Moc rád by ještě odjel do svého domova.

Přejít nahoru